HOOPERS – nový sport bez hranic!

HOOPERS je obdoba kynologického sportu agility, mnohem snazší, nenáročný pro pejsky ani psovody.

 

Nabízí možnost aktivního vyžití se psem – všem pejskům, kterým dělá pohyb radost, taktéž všem, kteří nemůžou ze zdravotních důvodů skákat přes překážky, nebo mají větší váhu (molosoidní plemena, např. bull typ) a skákání by byla velká zátěž pro jejich klouby a pohybový aparát, pro pejsky v psím důchodě, příp. pejsky s handlikepem, pro pejsky moc malé, nebo pejsky příliš vysoké.

 

Taktéž hoopers je vhodné pro všechny psí majitele – děti, juniory, dospělé, starší lidi, lidi s omezeným pohybem, lidi na vozíčku, jednoduše pro všechny, kteří chtějí se svým psím parťákem něco dělat, trávit aktivně společný čas nebo zabavit sebe i psa!

 

 

Překážky hoopers jsou zcela bezpečné s ohledem na minimální nároky na pohybový aparát psa, ale taktéž psovoda. Každý trénink a učební procesy využívají nenátlakové metody práce se psem, využívá se především klikr trénink.  Cílem tréninku je, aby pes chápal hlasové a vizuální pomůcky psovoda, nezávisle na pohybu psovoda.  Samostatně překonává překážky, které probíhá, obíhá, nebo běží vedle nich (oblouky, barely, tunely, branky).                  Hoopers je jednoduše nový sport pro VŠECHNY!!

 

Zaujal Vás článek o hoopers a chtěly byste se sportu hoopers věnovat?

Více informací Vám rádi zodpovíme po telefonické, e-mailové nebo osobní domluvě. Přihlášky do kurzu hoopers můžete zasílat už nyní – počet míst v kurzu bude omezen!

Těšíme se na Vás!

-instruktoři-

1 komentář u „HOOPERS – nový sport bez hranic!“

Napsat komentář