o Monice – info

Ahojte,

jmenuji se Monika Koutná. Agility se věnuji nyní již 9 let. S trénováním agility jsem začala v Přerově, poté jsem působila jako pomocník výcvikářky v Kyjově a nyní přecházím do Hodonína, kde hodlám zůstat.

Se svými pejsky jezdím na tréninky k velmi kvalitnímu a mezinárodnímu trenérovi a rozhodčímu Tomášovi Glabazňovi, od kterého čerpám nejnovější trendy a bohaté zkušenosti nejen s trénováním agility.

Začínala jsem se svojím nejstarší fenkou border collie – Keysi. Keysi několik let běhá v nejvyšší kategorii A3, stala se prvním vicemistrem jednotlivců na MČRM a nyní si užívá zaslouženého důchodku. Keysi byla problémová fenka a tak mě toho nejvíc naučila.

Tříleté sestry – border collie Lu a Speedy jsou nejmladší z naší smečky. Speedy běhá aktivně v kategorii A1, pyšní se titulem šampion kategorie A1. Svojí dokonalou rychlostí vybojovala spoustu prvních medailových příček. Taktéž má splněné DogDancingové zkoušky F1, MD1, DwD1. Její sestřička LU je u nás ve smečce krátkou dobu, avšak již pilně pracuje a dohání svůj agility skluz. Na jaře se chystáme vyrazit na oficiální závody.

Poslední člen ve smečce, avšak nejvíce úspěšný je malý knírač Roky. Roky se stal druhým vicemistrem družstev na MČRM a běhá v kategorii A2. Troufám si říct, že nejsou závody, kde by nestál na bedně. Jednoduše na všech závodech jej můžete vidět na stupínkách vítězů.

Na všechny se na svých kurzech moc těším a věřím, že zažijete se svými pejsky spoustu zábavy a legrace.

A nezapomeňte: „Přes překážky ke hvězdám!“

1 komentář u „o Monice – info“

Napsat komentář